Tuzla / Orhanlı
0532 693 4941
info@istanbulambarlarsitesi.com

İstanbul dan 81 İl ve ilçe ye gidiş dönüş ambar nakliyat hizmeti

İstanbul Antalya Ambar Nakliye Hizmeti

Antalya ambar firması, Tuzla nakliyeciler sitesi ve Gebze nakliyeciler sitesi içerisinde hizmet veren Anadolu yakası İstanbul Antalya ambarı firmamızın kuruluş amacı dönüş nakliye araçları ayarlayarak çok daha hesaplı taşıma yaptırabilmektir. Tuzla nakliyeciler sitesi ile İstanbul Antalya arası komple ve parça yüklerinizi 81 il ve ilçe ye hızlıca gönderme imkanımız vardır. İstanbul Tuzla nakliyeciler sitesi taşıma hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Antalya ambarı Tuzla Orhanlı ambarlar yerleşkesi içerisinde komple ve İstanbul Antalya parça yük hizmeti vermektedir. İstanbul dan Antalya ya yada Antalya dan İstanbul Anadolu yakasına günlük nakliye hizmetimiz bulunmaktadır.

İstanbul Antalya Ambar Tır Nakliye Fiyatları

İstanbul Antalya arası tır nakliye ambar, Tuzla nakliyeciler sitesi içerisinde her il ve ilçe ye şehir içi olsun şehirler arası olsun bulabileceğiniz araç sınıfıdır. Bu nakliye araçları, 27 ton yük taşıma kapasitesine sahip nakliye araçlarıdır. Açık yada kapalı kasa olmak üzere iki sınıf nakliye tırları bulunmaktadır. Kasa ölçüleri: uzunluk 13.60, genişlik 2.45 kapalı araçlarda yükseklik 2.70 gelmektedir. Antalya ambarı Tuzla Orhanlı semti ambarlar sitesi içerisinde hizmet vermektedir.

İstanbul Antalya Ambarı Kamyon Nakliye Fiyatları

İstanbul Antalya ambar kamyon nakliye fiyatları, açık kasa yada kapalı kasa olan standart kamyonlar, 15 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Araç ölçüleri: uzunluk 7.20 genişlik 2.45 ve kapalı araçlar da yükseklik 2.70 gelmektedir. Orhanlı nakliyeciler sitesi içerisinde, Ülkemizin her bölgesine dönüş yapabilecek nakliye kamyonları bulunmaktadır.

İstanbul Antalya Ambarı Anadolu Yakası Kamyonet Nakliye Fiyatları

İstanbul Antalya ambar kamyonet nakliye, en küçük nakliye araçlarıdır. Bunlar da yine açık yada kapalı kasa olmakla beraber kasa ölçüleri genişlik standart. 2. metredir. Uzunluk araç cinsine göre 3.30 metre ile 5 metre ye kadar çıkabilmektedirler. Taşıma kapasiteleri 1.800 kg ile 4 ton arasında değişmektedir.

İstanbul Antalya Ambar Kırkayak Nakliye Fiyatları

Kırkayak Nakliye, Orhanlı nakliyeciler sitesi hizmetlerinden bir diğeri de kırkayak nakliye aracıdır. Bu araçlar 20 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Kasa uzunluğu 8 metre civarında olan kırkayak nakliye araçları 2.45 içten içe genişliğe sahiptir.

İstanbul Antalya Ambar Parça Yük Taşıma Fiyatları

Anadolu yakası Antalya ambarı Tuzla Orhanlı da parça yük taşıma, hizmetlerimiz arasında en sık yaptığımız nakliye sınıfıdır. Parça yüklerde kesinlikle aktarma yapılmaksızın taşıma yapılmaktadır. Parça taşımalarda yüklü hazır çıkacak araçları tercih etmekteyiz. Bunun nedeni en hızlı biçimde teslimat yapılabilmesidir.

İstanbul Antalya Ambar Yük Üstü Taşımacılık

Yük Üstü taşıma, İstanbul Antalya ambarı hacimsel olarak fazla ancak ağırlığı az gelen ürünlerin taşınma işidir. Bunlara örnek verecek olursak koli, çuval, boş bidon, peçete, havlu gibi hacimli ama hafif ürünlerin uygun fiyata taşınmasını sağlayan nakliye sistemidir. İstanbul Antalya arası ambar nakliye ve yük üstü nakliye hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Antalya Ambarı Tuzla Nakliyeciler Sitesi Firması

İstanbul Tuzla nakliyeciler sitesi, Antalya ambarı taşınması gereken yükünüz mü var? yada başka illerden İstanbul a gelmesi gereken ürünleriniz mi var hemen bizleri arayabilirsiniz. Anadolu yakası Antalya ambarı olarak koşulsuz taşıma yapıyoruz.

Fiyat Teklifi Al